Столярне виробництво

Меблева фабрика «Мірт»

Меблева фабрика «Мірт» є найбільшим і технічно досконалим сторярним виробництвом в Україні. Наші виробничі потужності площею 15000 кв. м розташовані на території в 3 га. У створенні предетів меблевого мистецтва задіяні понад 350 фахівців, багато з яких працюють на фабриці понад 15 років, а більшість майстрів пройшли довгий шлях вдосконалення і є випускниками нашої внутрішньої школи підготовки кадрів.

Замкнутий цикл виробництва

Відмінною особливістю фабрики є повністю замкнутий цикл виробництва: від вибору деревних стовбурів під зріз, до монтажу готових виробів і післяпродажного обслуговування. Всі роботи ми виконуємо самостійно, без залучення третіх осіб. Це дозволяє нам бути впевненими в якості продукції, яку ми надаємо нашим клієнтам, архітекторам і дизайнерам. 

Столярне виробництво «Мірт»

Сировина

У столярному виробництві ми використовуємо деревину шляхетних порід: черешні, клена, ясена, дуба та горіха - короля деревини. Також ми застосовуємо декоративні екзотичні види шпону: корінь горіха, золоту Мадрон, пірамідальний махагони, клен "пташине око", палісандр, корінь оливкової ясена, корінь вавони, макассар. Ви не знайдете в наших виробах ні МДФ, ні ДСП, ні «пасту» замість різьби. Ми використовуємо тільки 100% -ві природні, натуральні і безпечні для здоров'я матеріали . Процес виготовлення меблів починається з правильного вибору деревини , здорових стовбурів, зрізу у відповідний час року, ретельної підготовки і відлежки стовбурів.

Дотримуючись всіх технологічних процесів, повільно просушуючи деревину, ми знімаємо внутрішнє напруження в ній, мінімізуємо деформацію дошки і ймовірність виникнення дефектів в майбутньому готовому виробі.

Шпон для столярного виробництва

Шпон для столярного виробництва

Аналогічний ретельний підхід ми використовуємо під час закупівлі матеріалів, які не можемо виробляти в Україні. В основному це стосується екзотичного шпону, який якісно виготовляється за всього на кількох заводах в світі. Ми закуповуємо високоякісну продукцію німецької та італійської фабрик, які мають десятирічні традиції обробки деревини.

Устаткування

Якісні матеріали - перша умова створення високохудожніч меблів. Друге - це обладнання.

Устаткування для столярного виробництва повинно бути високоточним, високотехнічним і надійним. Цим критеріям відповідає продукція лише небагатьох виробників, але ми доклали багато зусиль, щоб зібрати в своїх цехах тільки найкраще з кращого.

  • лазерні верстати для виготовлення інкрустації італійської компанії Sei;
  • німецький верстат для склеювання листів шпону Kuper;
  • італійські сушильні камери Termolegno;
  • італійські лакофарбові камери;
  • деревообробні фрези від світового лідера з 125-річною історією - Leitz (Німеччина).
Устаткування для столярного виробництва

Німецький п'ятивісьовий верстат MAKA

На аналогічному верстаті виготовляються прототипи автомобілів Audi. Його точність настільки висока (2 мікрометра), що при розмитненні нам навіть довелося підписувати заяву про зобов'язання не виробляти на ньому вогнепальну зброю.

Німецький пятіосевой верстат Maka  столярне виробництво

Персонал

Деревина, шпон, верстати та фурнітура - просто набір деталей, які не зможуть перетворитися в елітні меблі без ручної праці наших майстрів і майстринь.

Персонал, який залучений в виробництво, - це наш найважливіший і незамінний «інгредієнт» в процесі створення творів мистецтва для вашого інтер'єру.

При цьому майстерність наших співробітників досягла такого рівня, що часто, дивлячись на наші вироби, не завжди можна визначити, де була проведена ручна обробка, а де - верстатна.

Ручна праця

інкрустація шпоном

Ніжки столів, балясини проходять первинну обробку на токарних верстатах, всі вироби в обов'язковому порядку вручну шліфуються тільки нашими майстринями, тому що лише жінки можуть забезпечити рівномірність, точність і тонкість шліфування дрібних деталей.

Інтарсія, позолота, фарбування і лакування також виконуються вручну нашими майстрами, але головною гордістю фабрики «Мірт» є відділ різьбярів, які створюють справжні шедеври з дерева!

Різьба по дереву

Відділ різьбярів - найчисленніший на фабриці, а й самий завантажений, тому що ми створюємо різьблені елементи з натурального дерева і не опускаємося до «пасти» або полімерних матеріалів.

Різьба - це дуже тонкий, трудомісткий і відповідальний процес, адже один невірний рух - і заготівля може стати непридатною для подальшої обробки.

Кожен різьблений елемент унікальний, тому в залежності від радіуса і глибини прорізу необхідно використовувати різний інструмент, і кожен майстер сам створює свої різці. Число унікальних різців у одного фахівця може досягати 100 штук!

Різьба по дереву

Різьба по дереву на фабриці «Мірт»

Майстерність в різьбі по дереву досягається роками наполегливої праці, і багато співробітників нашого відділу працюють на фабриці більше 10 років, а ми продовжуємо щорічно відбирати кращих молодих хлопців з тих, хто проходить практику на нашому виробництві. Звичайно, на початку своєї кар'єри підмайстри не отримують складних завдань, але за кожним з них стоїть вчитель, який допомагає і веде його по складному шляху до істинного майстерності.

Різьба по дереву фамільний герб 

Контроль якості

Контроль якості на нашому столярному виробництві здійснюється на багатьох етапах, але найважливіший з них - це суха збірка, коли готові елементи збираються воєдино, що дозволяє упевнитися: всі елементи зроблені правильно і ідеально підходять один одному. На етапі сухий збірки ми перевіряємо не тільки невеликі столярні вироби, такі як тумбочки, але і кабінети, кухні і навіть сходи.

Також на даній стадії ми проводимо випробування фурнітури, щоб заздалегідь обчислити можливий шлюб і зробити заміну ще на фабриці. Після проходження всіх перевірок вироби розбираються і потрапляють на шліфування і фінішну обробку.

Столярне виробництво «Мірт»

столярне виробництво

Фарбування і лакування

На останніх етапах всі вироби проходять через відділ ручної шліфовки, фарбування, декоративного оздоблення та лакування. Залежно від виробу і матеріалу, з якого вона виготовлена, ці процеси можуть включати додаткові етапи.

Наприклад, порозаполненіє дубових виробів або імпрегнірованіє - просочення захисними складами віконних конструкцій. 

Фарбування і лакування в столярному виробництві

Декоративне фарбування

Предмети, на яких передбачено нанесення позолоти або розпису, піднімаються в цех декоративного оздоблення, де вручну на них наноситься поталу (тонка фольга золотого або срібного кольору) або розпис. За бажанням замовника поталу може бути замінено натуральним сухозлітним золотом.

Останній етап виробництва будь-якого виробу - багатошарове покриття лаком. Кілька шарів лаку не тільки забезпечують додатковий захист від зовнішніх пошкоджень, але і створюють ефект більш глибокого і насиченого кольору, особливо в разі використання екзотичного шпону.

Останній штрих - упаковка готових виробів і доставка на склад. Після цього вам залишиться тільки зустріти нашу продукцію в обумовлений час і насолоджуватися ідеальними інтер'єрами вашого будинку багато десятиліть!

Огляд проектів

Інтер'єр кухні-їдальні в класичному стилі.
Розкішна світла спальня
Банкетний зал, БЦ «Рів'єра»
Інтер'єр санвузла в класичному стилі
Розкішна спальня грандіозного проекту семиповерховою вілли в Ірані.
Вітальня в стилі неокласика
Шикарна резиденція, Азербайджан
Розкішний класичний інтер'єр кухні
Дерев'яний кабінет з каміном
Сходи в класичному інтер'єрі
Проект кухні семиповерхової вілли
Інтер'єр переговорної в японському стилі
Дерев'яні вікна МИРТ в заміському будинку
Дизайн інтер'єру переговорної кімнати
Красива вітальня в палацовому стилі
Інтер'єр холу в східному стилі
Дизайн-проект ванної кімнати
Домашній робочий кабінет
Дизайн інтер'єру переговорної кімнати, офіс МИРТ
Інтер'єр вітальні вілли
Інтер'єр дитячої кімнати
Розкішний інтер'єр фойє, приватна резиденція
Інтер'єр вітальні в готелі Hilton
Інтер'єр винного льоху
Інтер'єр дерев'яного будинку
Розкішні меблі в інтер'єрі вітальні
Ванна в стилі неокласика
Вітальня в палацовому стилі
Концертний зал в БЦ «Рів'єра»
Дизайн інтер'єру холу
Спальня в сучасному класичному стилі
Нетривіальна розкіш вітальні
Парадні сходи з мармуру
Дерев'яні вікна для PRAIRIE HOUSE
Французькі вікна
Затишний інтер'єр спальні
Царська спальна кімната
Їдальня в стилі неокласика
Інтер'єр вітальні з епатуючим рішенням
Дерев'яні вікна для БЦ Molokan Palace
Дизайн інтер'єру кабінету в стилі Ар-Деко
Домашній кабінет в сучасному стилі
Камінний зал, БЦ «Рів'єра»
Затишний класичний інтер'єр спальні
Кабінет в східному стилі
Лаконічний інтер'єр вбиральні
Дизайн вітальні, Riviera Villas
  • Вiкна
  • Текстиль
  • Дерево
  • Камiнь
  • Дизайн