Столярне виробництво

Меблева фабрика «Мірт»

Меблева фабрика «Мірт» є найбільшим і технічно досконалим сторярним виробництвом в Україні. Наші виробничі потужності площею 15000 кв. м розташовані на території в 3 га. У створенні предетів меблевого мистецтва задіяні понад 350 фахівців, багато з яких працюють на фабриці понад 15 років, а більшість майстрів пройшли довгий шлях вдосконалення і є випускниками нашої внутрішньої школи підготовки кадрів.

Замкнутий цикл виробництва

Відмінною особливістю фабрики є повністю замкнутий цикл виробництва: від вибору деревних стовбурів під зріз, до монтажу готових виробів і післяпродажного обслуговування. Всі роботи ми виконуємо самостійно, без залучення третіх осіб. Це дозволяє нам бути впевненими в якості продукції, яку ми надаємо нашим клієнтам, архітекторам і дизайнерам. 

Столярне виробництво «Мірт»

Сировина

У столярному виробництві ми використовуємо деревину шляхетних порід: черешні, клена, ясена, дуба та горіха - короля деревини. Також ми застосовуємо декоративні екзотичні види шпону: корінь горіха, золоту Мадрон, пірамідальний махагони, клен "пташине око", палісандр, корінь оливкової ясена, корінь вавони, макассар. Ви не знайдете в наших виробах ні МДФ, ні ДСП, ні «пасту» замість різьби. Ми використовуємо тільки 100% -ві природні, натуральні і безпечні для здоров'я матеріали . Процес виготовлення меблів починається з правильного вибору деревини , здорових стовбурів, зрізу у відповідний час року, ретельної підготовки і відлежки стовбурів.

Дотримуючись всіх технологічних процесів, повільно просушуючи деревину, ми знімаємо внутрішнє напруження в ній, мінімізуємо деформацію дошки і ймовірність виникнення дефектів в майбутньому готовому виробі.

Шпон для столярного виробництва

Шпон для столярного виробництва

Аналогічний ретельний підхід ми використовуємо під час закупівлі матеріалів, які не можемо виробляти в Україні. В основному це стосується екзотичного шпону, який якісно виготовляється за всього на кількох заводах в світі. Ми закуповуємо високоякісну продукцію німецької та італійської фабрик, які мають десятирічні традиції обробки деревини.

Устаткування

Якісні матеріали - перша умова створення високохудожніч меблів. Друге - це обладнання.

Устаткування для столярного виробництва повинно бути високоточним, високотехнічним і надійним. Цим критеріям відповідає продукція лише небагатьох виробників, але ми доклали багато зусиль, щоб зібрати в своїх цехах тільки найкраще з кращого.

  • лазерні верстати для виготовлення інкрустації італійської компанії Sei;
  • німецький верстат для склеювання листів шпону Kuper;
  • італійські сушильні камери Termolegno;
  • італійські лакофарбові камери;
  • деревообробні фрези від світового лідера з 125-річною історією - Leitz (Німеччина).
Устаткування для столярного виробництва

Німецький п'ятивісьовий верстат MAKA

На аналогічному верстаті виготовляються прототипи автомобілів Audi. Його точність настільки висока (2 мікрометра), що при розмитненні нам навіть довелося підписувати заяву про зобов'язання не виробляти на ньому вогнепальну зброю.

Німецький пятіосевой верстат Maka  столярне виробництво

Персонал

Деревина, шпон, верстати та фурнітура - просто набір деталей, які не зможуть перетворитися в елітні меблі без ручної праці наших майстрів і майстринь.

Персонал, який залучений в виробництво, - це наш найважливіший і незамінний «інгредієнт» в процесі створення творів мистецтва для вашого інтер'єру.

При цьому майстерність наших співробітників досягла такого рівня, що часто, дивлячись на наші вироби, не завжди можна визначити, де була проведена ручна обробка, а де - верстатна.

Ручна праця

інкрустація шпоном

Ніжки столів, балясини проходять первинну обробку на токарних верстатах, всі вироби в обов'язковому порядку вручну шліфуються тільки нашими майстринями, тому що лише жінки можуть забезпечити рівномірність, точність і тонкість шліфування дрібних деталей.

Інтарсія, позолота, фарбування і лакування також виконуються вручну нашими майстрами, але головною гордістю фабрики «Мірт» є відділ різьбярів, які створюють справжні шедеври з дерева!

Різьба по дереву

Відділ різьбярів - найчисленніший на фабриці, а й самий завантажений, тому що ми створюємо різьблені елементи з натурального дерева і не опускаємося до «пасти» або полімерних матеріалів.

Різьба - це дуже тонкий, трудомісткий і відповідальний процес, адже один невірний рух - і заготівля може стати непридатною для подальшої обробки.

Кожен різьблений елемент унікальний, тому в залежності від радіуса і глибини прорізу необхідно використовувати різний інструмент, і кожен майстер сам створює свої різці. Число унікальних різців у одного фахівця може досягати 100 штук!

Різьба по дереву

Різьба по дереву на фабриці «Мірт»

Майстерність в різьбі по дереву досягається роками наполегливої праці, і багато співробітників нашого відділу працюють на фабриці більше 10 років, а ми продовжуємо щорічно відбирати кращих молодих хлопців з тих, хто проходить практику на нашому виробництві. Звичайно, на початку своєї кар'єри підмайстри не отримують складних завдань, але за кожним з них стоїть вчитель, який допомагає і веде його по складному шляху до істинного майстерності.

Різьба по дереву фамільний герб 

Контроль якості

Контроль якості на нашому столярному виробництві здійснюється на багатьох етапах, але найважливіший з них - це суха збірка, коли готові елементи збираються воєдино, що дозволяє упевнитися: всі елементи зроблені правильно і ідеально підходять один одному. На етапі сухий збірки ми перевіряємо не тільки невеликі столярні вироби, такі як тумбочки, але і кабінети, кухні і навіть сходи.

Також на даній стадії ми проводимо випробування фурнітури, щоб заздалегідь обчислити можливий шлюб і зробити заміну ще на фабриці. Після проходження всіх перевірок вироби розбираються і потрапляють на шліфування і фінішну обробку.

Столярне виробництво «Мірт»

столярне виробництво

Фарбування і лакування

На останніх етапах всі вироби проходять через відділ ручної шліфовки, фарбування, декоративного оздоблення та лакування. Залежно від виробу і матеріалу, з якого вона виготовлена, ці процеси можуть включати додаткові етапи.

Наприклад, порозаполненіє дубових виробів або імпрегнірованіє - просочення захисними складами віконних конструкцій. 

Фарбування і лакування в столярному виробництві

Декоративне фарбування

Предмети, на яких передбачено нанесення позолоти або розпису, піднімаються в цех декоративного оздоблення, де вручну на них наноситься поталу (тонка фольга золотого або срібного кольору) або розпис. За бажанням замовника поталу може бути замінено натуральним сухозлітним золотом.

Останній етап виробництва будь-якого виробу - багатошарове покриття лаком. Кілька шарів лаку не тільки забезпечують додатковий захист від зовнішніх пошкоджень, але і створюють ефект більш глибокого і насиченого кольору, особливо в разі використання екзотичного шпону.

Останній штрих - упаковка готових виробів і доставка на склад. Після цього вам залишиться тільки зустріти нашу продукцію в обумовлений час і насолоджуватися ідеальними інтер'єрами вашого будинку багато десятиліть!

Огляд проектів

Парадний хол розкішної резиденції
Дерев'яні вікна для приватного будинку
Дерев'яні вікна для ЖК Royal Residence
Шоу-рум компанії МИРТ в місті Нур-Султан
Оновлений інтер'єр, офіс МИРТ, Київ
Розкішний будинок в ОАЕ
Дизайн інтер'єру холу
Експо-зал і офіс МИРТ, Ташкент
Вбиральня в класичному інтер'єрі
Розкішний класичний інтер'єр кухні
Лаконічний інтер'єр вбиральні
Дизайн інтер'єру банкетного залу
Кабінет в східному стилі
Класичний інтер'єр спальні
Інтереьнр спальні - Fairmont Grand Hotel
Інтер'єр президентського номера, готель Hilton, Ташкент
Інтер'єр гардеробної кімнати з елементами Ампіру
Затишний класичний інтер'єр спальні
Інтер'єр кухні
Розсувні вікна в будинку біля моря
Переговорна в стилі Ар-Деко, офіс Мирт, Ташкент
Кухня Diana
Ванна в стилі неокласика
Кухня Flame
Дерев'яні вікна для PRAIRIE HOUSE
Кухня-їдальня в класичному стилі
Інтер'єр фойє в колоніальному стилі
Інтер'єр, зал нарад
Банк «Аркада» - інтер'єр бібліотеки
Номерний фонд - Fairmont Grand Hotel
Інтер'єр дитячої кімнати
Дизайн інтер'єру вітальні в стилі Шале
Шикарна резиденція, Азербайджан
Дизайн інтер'єру кабінету для приватної резиденції
Дизайн інтер'єру урочистої зали
Інтер'єр вітальні в палацовому стилі
Дизайн інтер'єру спальні
Парадні сходи з мармуру
Затишний інтер'єр спальні
Банкетний зал, БЦ «Рів'єра»
Інтер'єр холу в східному стилі
Спальня «Мальвіна»
Елегантна гардеробна
Інтер'єр кухні в стилі Шале
Інтер'єр світлої кухні-їдальні
Інтер'єр ресторану
  • Вiкна
  • Текстиль
  • Дерево
  • Камiнь
  • Дизайн